НОВИНИ КАМПАНІЇ

Thermonator 3T - ескадрилья безпілотників для української армії

Dárek Pro Putina
Спонсор кампанії

Збройні сили України звернулися до нас з проханням швидко доставити сотні висококласних розвідувальних безпілотників Mavic 3T. Нам вдалося «забронювати» цю надзвичайно велику кількість і придумати спосіб, як швидко передати їх до рук спецпризначенців. Будь ласка, допоможіть нам з цією передачею.

10635257
ГРН.
2126
зібрано із
21250000
ГРН.
ПОЖЕРТВи

Мета кампанії:

Купити 100 безпілотників Mavic 3T, які нам вдалося забронювати, і нам потрібно якнайшвидше їх оплатити та перевезти в Україну, де на них чекають спецпризначенці. Ці безпілотники дуже важко отримати у великій кількості і вони є дійсно необхідним інструментом для солдатів на передовій.‍

Що буде придбано

Mavic 3T - це комерційний дрон, який знайшов своє місце на полі бою. Це надсучасна літаюча тепловізійна камера, яка змінила багато давніх концепцій маскування на відкритому повітрі, оскільки Mavic 3T чудово бачить вдень і вночі те, що інакше замасковано, щоб злитися з природою. Дрони DJI Mavic 3T зараз є необхідним обладнанням для кожного бойового підрозділу. Вони допомагають FPV-дронам знаходити цілі, виявляти ворожі сили, що збираються, та прихованих ворожих солдатів. Вони також допомагають рятувати життя, шукаючи поранених в режимі 24/7. Цей тип дронів також може використовуватися для виявлення протитанкових мін і мін-метеликів за ідеальних умов.‍

Логістика та передача

Команда людей з ініціативи I Drive Drones і Чеського аерокосмічного агентства подбає про модифікацію, транспортування і навчання. Це найкраща команда експертів, з якими ми працюємо протягом тривалого часу.

НОВИНИ

Вибачте, в базі даних не знайдено інформації за цим блоком

ДОПОМОЖІТЬ НАМ ПОКРАЩИТИ ПЕРЕКЛАД ВЕБ-САЙТУ

icon translate

Ця версія веб-сайту перекладена автоматичним перекладачем і може містити помилки. Якщо ви хочете покращити якість сайту, зв'яжіться з нами.

ХОЧУ ДОПОМОГИ З ПЕРЕКЛАДОМ
За проектом «Подарунок для Путіна» стоїть зовсім невелика команда з Чехії. Вона піклується про все: від закупівлі до маркетингу та технічних рішень. Якщо ви хочете допомогти з розвитком проєкту за кордоном, приєднуйтеся до нас. Слава Україні!
ВСЬОГО ВИБРАНО:
1 443 103 576,63 грн.
icon star image
КIЛЬКIСТЬ ДОНОРIВ:
300 131
icon star image
ДЕНЬ ВIЙНИ:
873
icon star image
ЗБІР НА ЗБРОЮ ДЛЯ УКРАЇНИ