НОВИНИ КАМПАНІЇ

Невідкладна допомога для дитячої лікарні в Києві

Dárek Pro Putina
Спонсор кампанії

8 липня в результаті ракетного обстрілу було серйозно пошкоджено дитячу лікарню "Охматдит" у Києві, що призвело до численних жертв. Ми розпочинаємо двотижневий збір коштів для підтримки негайного ремонту та лікування. Всі пожертви будуть передані безпосередньо в лікарню. Ваша допомога вкрай необхідна. Пожертвувати зараз

10358567
ГРН.
3411
зібрано із
0
ГРН.
ПОЖЕРТВи

Весь цивілізований світ шокований варварськими ракетними атаками на дитячу лікарню "Охматдит" у Києві та інші цивільні об'єкти в Україні, здійсненими Російською Федерацією вранці 8 липня. Десятки смертей, сотні поранень і, серед іншого, пошкодження найбільшої дитячої лікарні України. Наші колеги з Фонду "Майбутнє України" зараз працюють з цим закладом, а діти, які там лікуються, мали прибути в найближчі кілька тижнів на реабілітацію в санаторій у Чехії. Від лікарів, які їх лікують, ми знаємо, що постраждала лікарня тільки починає підбивати підсумки, і в найближчі тижні їй знадобляться гроші. Тому ми вирішили запустити цей швидкий збір коштів. Ми залишимо його відкритим на 14 днів, а потім знайдемо спосіб передати всі зібрані таким чином кошти через відповідний договір пожертви цій лікарні як швидку допомогу для подолання наслідків цього підступного і нелюдського нападу.

НОВИНИ

Вибачте, в базі даних не знайдено інформації за цим блоком

ДОПОМОЖІТЬ НАМ ПОКРАЩИТИ ПЕРЕКЛАД ВЕБ-САЙТУ

icon translate

Ця версія веб-сайту перекладена автоматичним перекладачем і може містити помилки. Якщо ви хочете покращити якість сайту, зв'яжіться з нами.

ХОЧУ ДОПОМОГИ З ПЕРЕКЛАДОМ
За проектом «Подарунок для Путіна» стоїть зовсім невелика команда з Чехії. Вона піклується про все: від закупівлі до маркетингу та технічних рішень. Якщо ви хочете допомогти з розвитком проєкту за кордоном, приєднуйтеся до нас. Слава Україні!
ВСЬОГО ВИБРАНО:
1 443 103 576,63 грн.
icon star image
КIЛЬКIСТЬ ДОНОРIВ:
300 131
icon star image
ДЕНЬ ВIЙНИ:
873
icon star image
ЗБІР НА ЗБРОЮ ДЛЯ УКРАЇНИ