НОВИНИ КАМПАНІЇ
Громадяни Словаччини без підтримки уряду зібрали майже €4 млн на снаряди для України
На перші €4 млн, які словаки зібрали для України, закуплять майже 2 700 артснарядів
Всупереч владі: жителі Словаччини за два дні зібрали два мільйони євро на снаряди для України

Боєприпаси для України

Dárek Pro Putina
Спонсор кампанії

Разом ми збираємо гроші на закупівлю артилерійських боєприпасів для України. Закупівлі відбуваються постійно, ми консультуємося з українськими військовими та експертами з Міністерства оборони Чехії. Кампанія розпочалася у Словаччині у відповідь на рішення словацького уряду припинити військову допомогу Україні.

185032219
ГРН.
68120
зібрано із
0
ГРН.
ПОЖЕРТВи

Мета кампанії

Цього року Чеська Республіка стала одним з найважливіших союзників України у боротьбі проти російської окупації завдяки міжнародній урядовій ініціативі із закупівлі боєприпасів для України. Хоча в цій амбітній ініціативі беруть участь переважно держави, які вже зробили внески на десятки мільйонів євро і виділяють кошти зі своїх національних бюджетів, завдяки співпраці словацьких і чеських ініціатив ви також можете долучитися до неї. Ми вже внесли більше, ніж Словенія чи Ісландія.

Що буде придбано

Після консультацій з українською стороною ми маємо намір закуповувати переважно боєприпаси калібру 122 мм, які Україна може використовувати в старих системах озброєння, що є основою оборони України. Якщо буде можливість, ми також маємо ресурси для закупівлі більш сучасних боєприпасів калібру 155 мм, які використовуються в озброєнні, що постачається західними країнами. Однак вони значно дорожчі, і їх купують переважно країни, об'єднані так званою "Чеською ініціативою щодо боєприпасів".

Наразі ми закуповуємо першу партію боєприпасів на 4 мільйони євро, і хотіли б замовити наступну партію, коли наблизимося до п'ятого мільйона.

Словацька мужність

Ця колекція була створена як реакція людей у Словаччині, які хотіли протистояти рішенню уряду Роберта Фіцо припинити військову допомогу Україні та не приєднуватися до чеської ініціативи щодо боєприпасів. За рекордно короткий час було зібрано 4 мільйони євро, що зробило колекцію "Боєприпаси для України" однією з найбільших і найшвидше зростаючих колекцій в історії.

Хто стоїть за цією ініціативою

Збір організовано спільно громадськими ініціативами "Мир Україні" та "Подарунок для Путiна" (минулого року ми разом збирали кошти на машину розмінування Božena V), проект також підтримують All4Ukraine, Donio.sk та організація Nezlomní. Медіа-кампанію підтримують Future Army, Infosecurity.sk, Sebavedomé Slovensko та Aktuálne o Ukrainy.

ДОПОМОЖІТЬ НАМ ПОКРАЩИТИ ПЕРЕКЛАД ВЕБ-САЙТУ

icon translate

Ця версія веб-сайту перекладена автоматичним перекладачем і може містити помилки. Якщо ви хочете покращити якість сайту, зв'яжіться з нами.

ХОЧУ ДОПОМОГИ З ПЕРЕКЛАДОМ
За проектом «Подарунок для Путіна» стоїть зовсім невелика команда з Чехії. Вона піклується про все: від закупівлі до маркетингу та технічних рішень. Якщо ви хочете допомогти з розвитком проєкту за кордоном, приєднуйтеся до нас. Слава Україні!
ВСЬОГО ВИБРАНО:
1 443 103 576,63 грн.
icon star image
КIЛЬКIСТЬ ДОНОРIВ:
300 131
icon star image
ДЕНЬ ВIЙНИ:
873
icon star image
ЗБІР НА ЗБРОЮ ДЛЯ УКРАЇНИ