НОВИНИ КАМПАНІЇ

Розвідувальні та ударні безпілотники для української армії

Vozím drony
Спонсор кампанії

Довгострокова кампанія із закупівлі та адаптації цивільних дронів для українських збройних сил. За проектом стоїть команда Vozím drony, яка з початку війни імпортувала сотні дронів в Україну і стала одним з провідних чеських експертів з використання цивільних дронів у військових цілях.

48445759
ГРН.
7885
зібрано із
51000000
ГРН.
ПОЖЕРТВи

НАВІЩО УКРАЇНІ ПОТРІБНІ ДРОНИ

Невеликі цивільні дрони стали абсолютно необхідною зброєю для української армії і без перебільшення можна сказати, що вони змінили обличчя сучасної війни. Українці працюють з дронами з 2014 року, але лише масштабне російське вторгнення в лютому 2022 року змінило правила гри. Спочатку дрони були лише очима воюючих військ - вони могли оглядати місцевість з безпечної відстані та попереджати про напад ворога. Пізніше, завдяки дронам, українська армія змогла наводити на ціль великі артилерійські гармати, не витрачаючи боєприпаси даремно. Зрештою, з'явилися дрони, здатні нести вибухівку або гранати, ефективно бомбардуючи набагато більші цілі. Це має вирішальне значення для України. Один невеликий дрон, куплений за кілька десятків тисяч, може знищити російську техніку вартістю в мільйони доларів за допомогою кількох модифікацій. Україні потрібно якомога більше безпілотників. Саме тому ми збираємо гроші, щоб купити та доставити безпілотники на фронт, починаючи з літа 2022 року.

ЯК ПРАЦЮЄ ЗБІР

Ми збираємо гроші для організації I Drive Drones - спочатку команди айтішників, які з початком війни стали найбільшими чеськими експертами у виробництві дронів та їх доставці українським військам. Команда Vozím drony постійно купує цивільні безпілотники, самостійно модифікує їх, щоб зробити максимально ефективними і щоб російські війська не могли їх націлити. Команда не лише доставляє дрони безпосередньо на фронт (і вони не стоять місяцями на складах боєприпасів), але й організовує навчання солдатів, щоб вони могли користуватися доставленим обладнанням. Саме тому ми вже давно співпрацюємо з Carry Drones, і всі зібрані кошти повністю йдуть на їхній рахунок.‍

ПОШИРЕНІ ЗАПИТАННЯ

Ви купуєте дрони на постійній основі?

Так, кошти одразу йдуть на закупівлю, виготовлення та доставку дронів в Україну.

Які дрони ви купуєте?

Всі, які є в наявності, але в останні місяці ми все частіше звертаємо увагу на FPV-безпілотники, які кардинально модифіковані за допомогою компонентів, виготовлених за допомогою 3D-друку. Крім готових дронів, ми також купуємо компоненти і розробляємо дрони власної конструкції у співпраці з Агентством аеророзвідки Чеської Республіки.

Чи можу я отримати сертифікат для цілей оподаткування?

Так, після завершення оплати просто заповніть форму, і ми надішлемо вам квитанцію для вашого бухгалтера. Квитанцію ми надсилаємо в кінці звітного періоду - тобто в кінці року в цілому за всі пожертвування, які ви надіслали на збір коштів на нашому сайті.

НОВИНИ

Вибачте, в базі даних не знайдено інформації за цим блоком

ДОПОМОЖІТЬ НАМ ПОКРАЩИТИ ПЕРЕКЛАД ВЕБ-САЙТУ

icon translate

Ця версія веб-сайту перекладена автоматичним перекладачем і може містити помилки. Якщо ви хочете покращити якість сайту, зв'яжіться з нами.

ХОЧУ ДОПОМОГИ З ПЕРЕКЛАДОМ
За проектом «Подарунок для Путіна» стоїть зовсім невелика команда з Чехії. Вона піклується про все: від закупівлі до маркетингу та технічних рішень. Якщо ви хочете допомогти з розвитком проєкту за кордоном, приєднуйтеся до нас. Слава Україні!
ВСЬОГО ВИБРАНО:
1 443 103 576,63 грн.
icon star image
КIЛЬКIСТЬ ДОНОРIВ:
300 131
icon star image
ДЕНЬ ВIЙНИ:
873
icon star image
ЗБІР НА ЗБРОЮ ДЛЯ УКРАЇНИ