НОВИНИ КАМПАНІЇ

Десять тонн пластиду для української армії

Dárek Pro Putina
Спонсор кампанії

У нас є можливість замовити 10 тонн пластиду і ми хочемо якнайшвидше передати його українській армії. Завдяки збільшенню обсягів виробництва, ми можемо доставити вибухівку на фронт дуже швидко, адже вона надходить від виробника.

25180925
ГРН.
5234
зібрано із
25500000
ГРН.
ПОЖЕРТВи

Мета кампанії

Якнайшвидше закупити десять тонн пластичної вибухівки та доставити її в українську армію.Українській армії потрібна пластикова вибухівка. Ми уклали угоду з Посольством України та провідним чеським виробником на поставку 10 тонн. Нам дуже приємно, що виробник навіть збільшив через це виробництво, так що матеріал буде поступово доставлений до української армії протягом наступних кількох місяців. Ми не можемо розголошувати точних планів щодо того, як українці будуть ним розпоряджатися. Однак ми можемо сказати, що такої кількості буде достатньо, щоб озброїти 10 000 безпілотників FPV, і ще залишиться достатньо для інших цікавих застосувань.

Транспортування та передача

Ми закупимо і доставимо вибухівку в Україну одночасно з її надходженням від виробника, приблизно однотонними партіями. Поставки координуються через Посольство України в Чеській Республіці і будуть забиратися безпосередньо українськими військовими.

НОВИНИ

Вибачте, в базі даних не знайдено інформації за цим блоком

ДОПОМОЖІТЬ НАМ ПОКРАЩИТИ ПЕРЕКЛАД ВЕБ-САЙТУ

icon translate

Ця версія веб-сайту перекладена автоматичним перекладачем і може містити помилки. Якщо ви хочете покращити якість сайту, зв'яжіться з нами.

ХОЧУ ДОПОМОГИ З ПЕРЕКЛАДОМ
За проектом «Подарунок для Путіна» стоїть зовсім невелика команда з Чехії. Вона піклується про все: від закупівлі до маркетингу та технічних рішень. Якщо ви хочете допомогти з розвитком проєкту за кордоном, приєднуйтеся до нас. Слава Україні!
ВСЬОГО ВИБРАНО:
грн.1 764 807 609
icon star image
КІЛЬКІСТЬ ДОНОРІВ:
825
icon star image
ДЕНЬ ВІЙНИ:
290 395
icon star image
ЗБІР НА ЗБРОЮ ДЛЯ УКРАЇНИ