НОВИНИ КАМПАНІЇ

Вертоліт Сікорського UH-60 Black Hawk для України

Міністерство оборони Чехії
Спонсор кампанії

У нас є можливість придбати вживаний гвинтокрил Sikorsky UH-60 Black Hawk. Ми назвали гвинтокрил "Честмир" і хочемо якнайшвидше відправити його в бій. У нашій найбільшій в історії кампанії ми намагаємося не лише придбати одну машину, але, перш за все, нагадати всім, що Україна гостро потребує сучасних військово-повітряних сил, щоб захистити всіх нас від російського вторгнення.

46068368
ГРН.
7331
зібрано із
51000000
ГРН.
ПОЖЕРТВи

Мета кампанії

Купити "Чорний яструб", один з небагатьох в Європі, що перебуває в приватних руках. Ми проконсультувалися з експертами та українською стороною щодо ціни трохи більше 100 мільйонів крон. Машина датується 1980-ми роками і була оглянута українськими авіаційними експертами. Гвинтокрил у гарному стані і, якщо нам вдасться зібрати всю суму, його використовуватиме для своїх операцій українська військова розвідка, яка хоче задіяти його в спецопераціях і використовувати для тренувань пілотів. Важливо знати, що ця організація вже володіє і використовує принаймні одну з таких машин.

Наше завдання - зібрати багато грошей для Чорного яструба, і нам дуже потрібна ваша допомога.

Що буде придбано

Повністю робочий гелікоптер Sikorsky UH-60 Black Hawk.

Гелікоптер оснащений чотирилопатевими гвинтами, головним і хвостовим, що приводяться в рух двома турбогвинтовими двигунами General Electric T700. UH-60 має широкий спектр застосування, включаючи транспортування військових, радіоелектронну боротьбу та аеромедичну евакуацію. З внутрішнім корисним навантаженням 1200 кг або зовнішнім корисним навантаженням 4100 кг він може перевозити 11 солдатів зі спорядженням або гаубицю з екіпажем. Авіоніка включає навігаційну систему GPS і може бути оснащена системою крила ESSS для перевезення паливних баків і озброєння вагою до 4500 кг, включаючи крилаті ракети.


Транспортування та передача

Після придбання ми перевеземо Chestmir в Україну за допомогою Міністерства оборони Чеської Республіки, де передамо його українській військовій розвідці, яка звернулася до нас із відповідним запитом.

НОВИНИ

Вибачте, в базі даних не знайдено інформації за цим блоком

ДОПОМОЖІТЬ НАМ ПОКРАЩИТИ ПЕРЕКЛАД ВЕБ-САЙТУ

icon translate

Ця версія веб-сайту перекладена автоматичним перекладачем і може містити помилки. Якщо ви хочете покращити якість сайту, зв'яжіться з нами.

ХОЧУ ДОПОМОГИ З ПЕРЕКЛАДОМ
За проектом «Подарунок для Путіна» стоїть зовсім невелика команда з Чехії. Вона піклується про все: від закупівлі до маркетингу та технічних рішень. Якщо ви хочете допомогти з розвитком проєкту за кордоном, приєднуйтеся до нас. Слава Україні!
ВСЬОГО ВИБРАНО:
грн.1 764 807 609
icon star image
КІЛЬКІСТЬ ДОНОРІВ:
825
icon star image
ДЕНЬ ВІЙНИ:
290 395
icon star image
ЗБІР НА ЗБРОЮ ДЛЯ УКРАЇНИ