Бронетехніка для Іноземного легіону

Malcolm Nance
Спонсор кампанії

Третій батальйон Міжнародного Легіону в Україні терміново потребує кілька броньованих автомобілів, щоб забезпечити більшу безпеку для солдатів, які беруть участь у найважчих боях на фронті. Нам вдалося придбати необхідні машини у дилера з Великобританії, і тепер ми просимо вас допомогти зібрати кошти на їх придбання.

924039
ГРН.
319
зібрано із
16780227
ГРН.
ПОЖЕРТВування

МЕТА КАМПАНІЇ

Третій батальйон Міжнародного легіону в Україні - це підрозділ, що складається з добровольців зі США, Канади, Великобританії та Європи. Тут служать досвідчені солдати, які часто беруть участь у найтяжчих боях і наразі мають найбільшу потребу у підвищенні рівня безпеки під час операцій та транспортування на позиції. Саме для цього і призначені машини, які ми будуємо в рамках цієї кампанії. Зокрема, нам потрібна важка броньована вантажівка з повним приводом для забезпечення безпечного транспортування військ та броньованих джипів. До них додадуться легкі армійські машини для оперативних пересувань. Головна мета акції - захистити життя наших бійців, які зараз гинуть або отримують поранення дорогою на позиції.

Що ми купимо?

Основою проекту є броньований патрульний автомобіль Pinzgauer з колісною формулою 6х6. Машина буде закуплена з армійських запасів в ідеальному стані. Pinzgauer - це перевірений військовий автомобіль, який випускається з 1960-х років і є на озброєнні американської, британської та української армій. Тому в Україні є достатньо запчастин і людей, які можуть обслуговувати ці машини. Ми також хочемо придбати чотири броньовані джипи для безпечного транспортування на поле бою та чотири модифіковані легкі квадроцикли, які не мають такого захисту, але забезпечують швидкість та кращу координацію підрозділу.

ЛОГІСТИКА

Нам вдалося придбати транспортні засоби у дилера військової техніки у Великобританії. Ми отримали необхідну документацію та експортні ліцензії і готові транспортувати обладнання в Україну. Машини будуть передані безпосередньо бійцям 3-го батальйону без будь-яких посередників і пройдуть сервісну перевірку перед використанням.

ГАЛЕРЕя

На даний час в галерею не додано жодних фото.

ДОПОМОЖІТЬ НАМ ПОКРАЩИТИ ПЕРЕКЛАД ВЕБ-САЙТУ

icon translate

Ця версія веб-сайту перекладена автоматичним перекладачем і може містити помилки. Якщо ви хочете покращити якість сайту, зв'яжіться з нами.

ХОЧУ ДОПОМОГИ З ПЕРЕКЛАДОМ
За проектом «Подарунок для Путіна» стоїть зовсім невелика команда з Чехії. Вона піклується про все: від закупівлі до маркетингу та технічних рішень. Якщо ви хочете допомогти з розвитком проєкту за кордоном, приєднуйтеся до нас. Слава Україні!
ВСЬОГО ВИБРАНО:
грн.1 099 304 377
icon star image
КІЛЬКІСТЬ ДОНОРІВ:
727
icon star image
ДЕНЬ ВІЙНИ:
207 567
icon star image
ЗБІР НА ЗБРОЮ ДЛЯ УКРАЇНИ