НОВИНИ КАМПАНІЇ

Бронемашини для Міжнародного Легіону

Malcolm Nance
Спонсор кампанії

Міжнародний Легіон в Україні терміново потребує кілька броньованих автомобілів, щоб забезпечити більшу безпеку для солдатів, які беруть участь у найважчих боях на фронті. Нам вдалося придбати необхідні автомобілі у дилера з Великобританії, і тепер ми просимо вас допомогти зібрати кошти на їх придбання.

1028536
ГРН.
349
зібрано із
17507790
ГРН.
ПОЖЕРТВи

МЕТА КАМПАНІЇ

Міжнародний легіон в Україні - це підрозділ, що складається з добровольців зі Сполучених Штатів, Канади, Великобританії та Європи. Оскільки тут служать дуже досвідчені солдати, вони часто беруть участь у найважчих боях і наразі найбільше потребують підвищеної безпеки під час бойових дій та транспортування на позиції. Саме для цього і призначені автомобілі, на які ми збираэмо в рамках цієї кампанії.

Зокрема, нам потрібна важка броньована вантажівка з повним приводом для забезпечення безпечного транспортування військ та броньованих джипів. До них додадуться легкі армійські машини для оперативних пересувань. Головна мета акції - захистити життя наших бійців, які зараз гинуть або отримують поранення дорогою на позиції.

Що ми купимо?

Основою проекту є броньований патрульний автомобіль Pinzgauer з колісною формулою 6х6. Машина буде закуплена з армійських запасів в ідеальному стані. Pinzgauer - це перевірений військовий автомобіль, який випускається з 1960-х років і є на озброєнні американської, британської та української армій. Тому в Україні є достатньо запчастин і людей, які можуть обслуговувати ці машини. Ми також хочемо придбати чотири броньовані джипи для безпечного транспортування на поле бою та чотири модифіковані легкі квадроцикли, які не мають такого захисту, але забезпечують швидкість та кращу координацію підрозділу.

ЛОГІСТИКА

Нам вдалося викупити машини у дилера військової техніки у Великобританії. Ми забезпечили необхідну документацію та дозволи на експорт і готові транспортувати техніку в Україну. Машини будуть передані безпосередньо солдатам Міжнародного Легіону без будь-яких посередників і пройдуть сервісну перевірку перед відправкою.

НОВИНИ

Вибачте, в базі даних не знайдено інформації за цим блоком

ДОПОМОЖІТЬ НАМ ПОКРАЩИТИ ПЕРЕКЛАД ВЕБ-САЙТУ

icon translate

Ця версія веб-сайту перекладена автоматичним перекладачем і може містити помилки. Якщо ви хочете покращити якість сайту, зв'яжіться з нами.

ХОЧУ ДОПОМОГИ З ПЕРЕКЛАДОМ
За проектом «Подарунок для Путіна» стоїть зовсім невелика команда з Чехії. Вона піклується про все: від закупівлі до маркетингу та технічних рішень. Якщо ви хочете допомогти з розвитком проєкту за кордоном, приєднуйтеся до нас. Слава Україні!
ВСЬОГО ВИБРАНО:
1 443 103 576,63 грн.
icon star image
КIЛЬКIСТЬ ДОНОРIВ:
300 131
icon star image
ДЕНЬ ВIЙНИ:
873
icon star image
ЗБІР НА ЗБРОЮ ДЛЯ УКРАЇНИ